niedziela, 19 lutego 2017

Start of something new

Cześć wszystkim! 
Jeśli to czytasz, zapewne jesteś jednym z pierwszych odwiedzających tego bloga. Większość mówi, że początki są trudne, ale nie dla mnie. Kiedyś już prowadziłam bloga przez ponad trzy lata, jednak zabrakło mi motywacji do dalszego pisania oraz pomysłów na ciekawe i oryginalne posty. Gdy teraz odwiedzam moją starą stronę, pojawia się ogromny uśmiech na twarzy. Miło jest poczytać o swoich dawnych marzeniach, celach, czy inspiracjach. Jednak z biegiem czasu, mogę jednoznacznie stwierdzić, że pierwszy blog był bez sensu. Brak jakichkolwiek interesujących postów, choć nie ma się co dziwić, ponieważ nie każdy z nas w wieku gimnazjalnym jest inspirującym człowiekiem. Teraz wracam z nowym nastawieniem, z nowymi inspiracjami oraz nowymi celami, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Blog ten będzie dla mnie odskocznią od natłoku codziennych obowiązków. Mam nadzieję, że uda mi się pogodzić studia z pracą i blogowaniem. Ważne jest, aby przekraczać granicę swoich możliwości. :)

W pierwszym poście na blogu, zazwyczaj każdy mówi o sobie, o swoich zainteresowaniach i oczekiwaniach. Ja natomiast, chciałabym odbiec od tych stereotypów i pozwolić Wam poznawać mnie z każdym kolejnym postem. Krótką notatkę o mnie możecie znaleźć po prawej stronie, ale zapewniam Was, że mam dużo więcej do powiedzenia i pokazania. Myślę, że uda mi się chociaż część z Was zachęcić do systematycznej lektury tej strony.


Z góry mogę Was zapewnić, że tematyka bloga będzie różnorodna! Nie zamierzam ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego tematu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego nazwałam bloga 'Black is magic', czekaj na następny post! Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz.
Do napisania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*Dziękuję za każdy komentarz, jest to duża motywacja do działania!
**Odwdzięczam się za każdy komentarz, nie musisz spamować linkiem, na pewno do Ciebie zajrzę!